Minden kategória

+ 86 18731531256

[e-mail védett]

Hírek

Főoldal>Hírek

Exkluzív interjú a Tangshan Jinsha Company kiemelkedő fiatal vállalkozóival

Idő: 2023-02-27 44

Speciális képzés a feltörekvő stratégiai iparágakról fiatal vállalkozók számára

24. február 2023-én a Tangshan Jinsha Company részt vett a "Speciális képzés fiatal vállalkozók számára a stratégiai feltörekvő iparágakban", amelyet a Qian'an Városi Pártbizottság Szervezeti Osztálya támogat, és együttműködött a Pekingi Zhongguancun Dongsheng Tudományos és Technológiai Parkkal. Összesen 22 fiatal vállalkozó vett részt a város kulcsfontosságú vállalkozásaiból.

Ez a képzés a helyszíni tanulás, valamint a látogatási és szakértői előadások, valamint az óra utáni interaktív eszmecsere kombinációját alkalmazza, hogy az élvonalbeli ismereteket teljes körűen elsajátíthassa, csökkentse a távolságot az ipar és a vállalkozások között, tovább erősítse a városunk fiatal vállalkozóinak tehetséggondozó csapatát, javítja a vállalkozások önálló innovációs képességét és versenyképességét, felgyorsítja a hagyományos vállalkozások átalakulását, felminősítését, serkenti az egész társadalom vállalkozói vitalitását.

Ez a képzés a helyszíni tanulás, valamint a látogatási és szakértői előadások, valamint az óra utáni interaktív eszmecsere kombinációját alkalmazza, hogy az élvonalbeli ismereteket teljes körűen elsajátíthassa, csökkentse a távolságot az ipar és a vállalkozások között, tovább erősítse a városunk fiatal vállalkozóinak tehetséggondozó csapatát, javítja a vállalkozások önálló innovációs képességét és versenyképességét, felgyorsítja a hagyományos vállalkozások átalakulását, felminősítését, serkenti az egész társadalom vállalkozói vitalitását.

PIC-1

PIC-2

PIC-3

PIC-4

PIC-5

PIC-6

PIC-7

Forró kategóriák